Відділ освіти Тернопільської районної державної адміністрації

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем захисника України, Днем Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!!!

У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва та День захисника України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію.

Це свято уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Шановні захисники України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро бажаємо Вам мирного неба та родинного благополуччя, успіхів у всіх Ваших справах та починаннях, здійснення планів і виконання поставлених завдань, міцного та надійного тилу!

Бажаємо міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди, наснаги у відродженні кращих національних традицій. Нехай  єднає  нас  незгасне  світло  віри  і  допомагає  високе  заступництво   Пресвятої  Богородиці.« повернутися до списку новин