Відділ освіти Тернопільської районної державної адміністрації

У Миролюбівській ЗОШ І ст.-садок після капітального ремонту урочисто відкрито дитячий садок "Сонечко"

13 лютого після капітального ремонту в приміщенні Миролюбівської ЗОШ І ст. урочисто відкрили просторий дитячий садок з теплою і затишно назвою «Сонечко». Цього урочистого дня з нетерпінням очікували малеча, батьки та вихователі. З Тернопільського районного бюджету спрямовано більше півтора мільйона гривень.

За ці кошти підрядна організація ТОВ «Макробуд» виконала комплекс будівельно-монтажних робіт, передбачених проектно-кошторисною документацією, зокрема, замінено покрівлю, влаштовано нову водостічну систему, здійснено внутрішній ремонт.

Для функціонування садочку закуплено нові меблі, матраци та подушки, килимові покриття, обладнання для навчання, відпочинку, занять спортом.

У 2017 році відбулася реорганізація закладу освіти. Миролюбівська ЗОШ І ст. – садок стала філією КЗ НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Тернопільської районної ради. Директором цього навчального закладу є Андрій Ігорович Чернець. У навчально-виховному закладі працює 6 учителів, 2 вихователі, музичний керівник та 7 осіб молодшого обслуговуючого персоналу. Сьогодні тут навчається 14 учнів у трьох класах і стільки ж дошкільнят у різновіковій групі.

Зала Миролюбівського садочку «Сонечко» цього дня сяяла від усмішок дітей та батьків. У піднесеному настрої були поважні гості, які завітали на свято, — народний депутат України Тарас Юрик, голова ОДА Степан Барна, голова Тернопільської РДА Олександр Похилий, голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко, заступники голови Андрій Колісник та Володимир Осядач, начальник відділу освіти Тернопільської РДА Василь Цаль, сільський голова Миролюбівки та Лучки Володимир Криницький, депутат Тернопільської районної ради Микола Дурович, директор ТОВ «Макробуд» Юлія Люта, які принесли у подарунок для малечі багато іграшок і солодощів.


Дійство благословив парох села Миролюбівка о.Володимир. « повернутися до списку новин